Кутии
Безжичен рутер ASUS DSL-N66U ADSL WL N ROUTER
68.00 €
/ 133.00 лв.
Спечели 68 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14620
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | DSL-N66U |
| Вид продукт | Рутер |
| Стандарт Wi-Fi | N |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps) | Wi-Fi Data Rate: 802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps 802.11b : 1, 2, 5.5, 11Mbps 802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps 802.11n : up to 450Mbps xDSL Data Rate: VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimode Up to 100Mbps/100Mbps upstream/downstream Support Annex A/B/I/J/L/M Support all VDSL2 profiles -8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a and 30a VDSL2 interface compliance with ITU-T993.2 G.992.1 (G.dmt), Annex A, and B Compliant G.992.2 (G.lite), Annex A, and B Compliant ANSI T1.413 Compliant G.992.3 (ADSL2) Compliant, Annex A, B, L, and M G.992.5 (ADSL2+) Compliant, Supporting Annex A, B, and M G.993.2 Compliant, Annex A, B, up to profile 30a with external AFE. ATM and PTM (dual-priority) |
| Скорост на прехвърляне Ethernet | Gigabit |
| Интерфейс | 4 x RJ45 10/100/Gigabits BaseT for LAN 1 x RJ45 10/100/Gigabits BaseT for WAN 1 x RJ11 for xDSL Internal 2 dBi antenna x 3 USB 2.0 x 2 WPS Button, Reset Button, Power Switch, Wireless on/off Button. |
| Портове LAN | 4 x RJ-45 |
| Портове WAN | 1 x RJ-11;1 x RJ-45 |
| Порт USB | Да |
| Сигурност | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , Radius with 802.1x, WPS support |
| Samba Server | Да |
| QoS | Да |
| 3G/4G | Не |
| VPN | IPSec Pass-Throuth PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through PPTP server. |
| PoE | Не |
| Стандарти | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IPv4, IPv6 |
| Протокол | - |
| Сертификати | CE, C-Tick, Telepermit |
| Мениджмънт | Web-based GUI configuration Firmware upgraded, configuration data uploaded and downloaded via Web-based GUI Auto VPI/VCI detection Configuration backup and restore Diagnostics Log & Trace function. |
| Модел | DSL-N66U ADSL |
| Работна среда | - |
| LED индикатор | Power, Internet, LAN x 1, xDSL, 2.4 GHz Wi-Fi, 5 GHz Wi-Fi, USB x 1 |
| Други | - |
| Размери (мм) | 6.5 x 15.5 x 25 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
