Кутии
Безжична геймърска мишка ALIENWARE AW720M - 545-BBDN-14
117.00 €
/ 228.83 лв.
Спечели 117 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 37383
| Производител | ALIENWARE |
| Сензор тип | Оптичен |
| Ергономичност | За лява ръка За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB Безжична Wireless |
| Чувствителност | 26000 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 8 |
| Интерфейс свързване | 2.4G Wireless Nano Dongle Bluetooth USB |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | от 70 до 100 грама |
| Подсветка | Да |
| Цвят | Червен |
| Размери | 125.2x61.7x37.85mm |
| Тегло | 89 g |
| Системни изисквания | Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
