Кутии
Безжична геймърска мишка ZOWIE EC3-CW Black
126.00 €
/ 246.43 лв.
Спечели 126 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 36238
Безжичен дизайн с подобрен приемник позволява на играчите стабилно висококачествено представяне на състезателна сцена у дома и на арена. Комбинацията от самостоятелен приемник и подобрената антена в предния край на мишката е за намаляване на шансовете за неочаквани смущения при предаване и избягване на проблеми с производителността.
- Безжичен дизайн с подобрен приемник
- Асиметричен ергономичен дизайн с по-къса обща дължина
- Намалено тегло и Колело за превъртане с 24 стъпки
- Без допълнителни инсталации - Включи и играй
| Производител | ZOWIE |
| Продуктов код | EC3-CW |
| Сензор тип | Оптичен |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | Безжична Wireless |
| Чувствителност | 3200 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 5 |
| Интерфейс свързване | Wireless |
| Тегло на мишката | от 70 до 100 грама |
| Подсветка | Не |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Размери | 119 x 61 x 41 мм |
| Тегло | 76 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
