Кутии
Безжични тонколони Creative T100, 2.0, 40W, Bluetooth, Черен
127.00 €
/ 248.39 лв.
Спечели 127 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 8931
| Производител | CREATIVE |
| Тип тонколонка | Безжична/блутут/ |
| Система | 2 |
| Сателити | 2 |
| Честотна лента | 50Hz - 20kHz |
| Мощност сателит RMS (W) | 20 W |
| Усилвател | Вграден |
| Връзка USB | Сигнал - вход |
| Деформации (dB) | 72 dB |
| Интерфейс | AUX-in Bluetooth Optical |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Размери сателити (мм) | 216 x 90 x 123 мм |
| Дистанционно | IR remote |
| Мощност RMS | 40 W |
| Мощност RMS | 40 W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
