Кутии
Дънна платка ASUS ROG STRIX X870E-A GAMING WIFI7 NEO AM5 DDR5 - 90MB1P30-M0EAY0
525.00 €
/ 1026.81 лв.
Спечели 525 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 67462
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| CPU сокет | AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD X870E |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори | Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) | до 8600MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио | ROG SupremeFX 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC ALC4080 High quality 120 dB SNR stereo playback output and 113 dB SNR recording input (Line-in) Supports up to 32-Bit/192 kHz playback |
| Вграден Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия | Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN | ASUS LAN Guard |
| Интерфейс SATA | 2 x SATA 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот | M.2_3 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) M.2_1 slot (Key M), type 2242/2260/2280 (supports PCIe 5.0 x4 mode) M.2_2 slot (Key M), type 2242/2260/2280/22110 (supports PCIe 5.0 x4 mode) M.2_4 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode) |
| Разширителни слотове | AMD Ryzen™ 9000 & 7000 Series Desktop Processors* 1 x PCIe 5.0 x16 slot (supports x16 mode) AMD Ryzen™ 8700 & 8600 & 8400 Series Desktop Processors* 1 x PCIe 4.0 x16 slots (supports x8 mode) AMD Ryzen™ 8500 & 8300 Series Desktop Processors* 1 x PCIe 4.0 x16 slots (supports x4 mode) AMD X870E Chipset 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x4 mode) * Please check the PCIe bifurcation table on the support site (https://www.asus.com/support/FAQ/1037507/). * Specifications vary by CPU types. - To ensure compatibility of the device installed, please refer to https://www.asus.com/support/download-center/ for the list of supported peripherals. |
| Конектор захранване | 1 x 24 pin ATX Power Connector (Hi-Density Power Connector) 2 x 8 pin 12V Power Connectors (Hi-Density Power Connector) |
| USB портове | Rear USB (Total 12 ports) 2 x USB4® (40Gbps) ports (2 x USB Type-C®with DP Alt mode) 6 x USB 10Gbps ports (5 x Type-A + 1 x USB Type-C®with up to 30W PD**) 4 x USB 5Gbps ports (4 x Type-A) Front USB (Total 12 ports) 1 x USB 20Gbps connector (1 x USB Type-C®) 1 x USB 5Gbps connector (1 x USB Type-C®) 2 x USB 5Gbps headers support 4 additional USB 5Gbps ports 3 x USB 2.0 headers support 6 additional USB 2.0 ports * USB Type-C® output (USB Type-C Current): max. 5V/3A. ** USB Type-C® power delivery output: 5V/9V max. 3A, 12V max 2.5A, 15V max. 2A. |
| Заден I/O панел | 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x optical S/PDIF Out connector 2 x Аudio jacks 1 x BIOS Flashback Button 1 x Clear CMOS button 1 x Wi-Fi Module |
| Размери | ATX - 30.5 x 24.4 cm |
| OS | Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор | 7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
