Кутии
Диск SSD Kingston NV3 500GB M.2 2230 NVMe PCIe Gen4 - SNV3SM3/500G
155.00 €
/ 303.15 лв.
Спечели 155 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 56800
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | SNV3SM3/500G |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 500GB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор | M.2 2230 |
| Скорост при четене | до 5000MB/s |
| Скорост при запис | до 3000MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | 2,000,000 hours |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Син |
| Размер | 22 x 80 x 2.3 mm |
| Тегло | 7g |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
