Кутии
Диск SSD SAMSUNG 9100 PRO 1TB М.2 2280 NVMe PCIe 5.0 Heatsink - MZ-VAP1T0CW
347.00 €
/ 678.67 лв.
Спечели 347 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55029
Купи на изплащане
| Производител | Samsung |
| Продуктов код | MZ-VAP1T0CW |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 5.0 |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 14800MB/s |
| Скорост при запис | до 13400MB/s |
| IOPS | up to 2,200K/2,600K IOPS |
| RGB подсветка | Не |
| Кеш памет (MB) | 1GB |
| Други | 1GB LPDDR4X |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
