Кутии
Диск SSD SAMSUNG 9100 PRO 4TB М.2 2280 NVMe PCIe 5.0 x4 - MZ-VAP4T0BW
726.00 €
/ 1419.93 лв.
Спечели 726 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 54673
Купи на изплащане
| Производител | Samsung |
| Продуктов код | MZ-VAP4T0BW |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 4TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 5.0 |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 14800MB/s |
| Скорост при запис | до 13400MB/s |
| Тип памет | V-NAND |
| IOPS | Up to 2,200,000 IOPS / Up to 2,600,000 IOPS |
| RGB подсветка | Не |
| Кеш памет (MB) | 1GB |
| Други | Samsung 4GB Low Power DDR4X SDRAM |
| Цвят | Черен |
| Размер | Max 80.15 x Max 22.15 x Max 2.38 mm |
| Тегло | Max 9.0g Weight |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
