Кутии
Диск SSD SAMSUNG 990 PRO с Heatsink 1TB M.2 Type 2280 NVMe PCIe Gen4x4 - MZ-V9P1T0CW
328.00 €
/ 641.51 лв.
Спечели 328 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 39735
Купи на изплащане
| Производител | Samsung |
| Продуктов код | MZ-V9P1T0CW |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7450MB/s |
| Скорост при запис | до 6900MB/s |
| Тип памет | Samsung V-NAND 3-bit MLC |
| IOPS | 1400K/1550K IOPS |
| MTBF (часове за функциониране) | 1500000 ч. |
| RGB подсветка | Не |
| Кеш памет (MB) | 1GB |
| Цвят | Черен |
| Размер | 80 x 24.3 x 8.2 mm |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
