Кутии
Флашка Kingston DataTraveler Kyson 128GB USB 3.2 Gen 1
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20220
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | DTKN/128GB |
| Капацитет (GB) | 128 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Трансфер при четене (MB/s) | 200MB/s |
| Трансфер при запис (MB/s) | 60MB/s |
| Трансфер при четене/запис (Mb/s) | 200MB/s read, 60MB/s write |
| ТИП | Флашка |
| Цвят | Сив |
| Размери | 39mm x 12.6mm x 4.9mm |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!