Кутии
Геймъркса мишка RAZER BASILISK V3 - RZ01-04000100-R3M1
82.00 €
/ 160.38 лв.
Спечели 82 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 26240
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Продуктов код | RZ01-04000100-R3M1 |
| Сензор тип | Оптичен |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB |
| Чувствителност | 26000 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 11 |
| Интерфейс свързване | USB |
| Тегло на мишката | над 100 грама |
| Подсветка | RGB |
| Цвят | Черен |
| Други | Скролиращо колело Built-in memory Hyper-Fast Scrolling Chroma Lighting Razer Speedflex Cable |
| Размери | 130 x 60 x 42 мм |
| Тегло | 101 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
