Кутии
Геймърскa механична клавиатура CORSAIR GALLEON 100 SD BLACK, CORSAIR MLX Pulse с Вграден Stream Deck - (CH-912A31I-NA)
385.00 €
/ 752.99 лв.
Спечели 385 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 68098
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Интерфейс | USB |
| LED подсветка | Да |
| Мултимедийни функции | Да |
| Структура на бутоните | Високо профилни |
| Капачки на бутоните | PBT |
| Съвместимост | PC Mac OS |
| Кирилизирана | Не |
| Скорост на предаване | 8000 Hz |
| Цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Размер по стандарт | Пълноразмерна |
| Вид суичове | CORSAIR MLX Pulse |
| Суичове | Linear |
| Размери | 498 x 203 x 76 mm |
| Тегло | 1.392 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
