Кутии
Геймърска мишка Canyon Accepter GM-211 Optical Gaming Mouse - CND-SGM211
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Купи на изплащане
ТЕХНОЛОГИЯ
Сензорът Instant 725 е способен на 7200 DPI, с честота на сканиране от 125 Hz.
СЕНЗОР С ВИСОКА СТЕПЕН НА ПРЕЦИЗНОСТ INSTANT 725
Този сензор е от ново поколение и осигурява висока прецизност при плъзгане по повърхността и гъвкава настройка на резолюцията. Променяйте разделителната способности в движение и разчитайте на изключителна точност при всяко движение на мишката!
НАСТОРОЙКИ
Изберете от 6 нива на DPI: 800/1200/2400/3200/4800/7200, свържете всичките шест допълнителни бутона и запазете настройките си във вградената памет.
СОФТУЕР ЗА ПЕРСОНАЛИЗАЦИЯ
Софтуерът за мишката е разработен, за да притежавате неограничени възможности за персонални настройки във всяка игра от всякакъв жанр. Пълното персонализиране на мишката ви позволява да създавате профил на играч, да присвоявате макроси, да променяте функциите на бутоните, скоростта на реакция или DPI.
КАЧЕСТВО
USB кабелът е с дължина 1,65 м и защитен от високочестотни смущения с феритен пръстен. Жизненият цикъл на суичовете е до 5 милиона кликвания.
| Производител | CANYON |
| Продуктов код | CND-SGM211 |
| Сензор тип | Оптичен |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB |
| Чувствителност | 7200 DPI 800 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 6 |
| Интерфейс свързване | USB |
| Тегло на мишката | над 100 грама |
| Цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.65 m |
| Размери | 125 x 64 x 39 mm |
| Тегло | 0.113 kg. |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |