Кутии
Геймърска мишка CORSAIR NIGHTSWORD RGB Tunable FPS/MOBA - CH-9306011-EU
99.00 €
/ 193.63 лв.
Спечели 99 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 23224
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CH-9306011-EU |
| Сензор тип | PixArt PMW3391 |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB |
| Чувствителност | 18000 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 8 |
| Интерфейс свързване | USB |
| Тегло на мишката | над 100 грама |
| Подсветка | RGB |
| Цвят | Черен |
| Други | Built-in memory Регулируемо тегло Omron Micro switch Technology RGB lighting iCUE Compatible |
| Дължина на кабела | 180см |
| Тегло | 119g без кабела |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
