Кутии
Геймърска мишка Lamzu MAYA X 8K - Wireless Gaming Mouse - Purple Shadow
119.00 €
/ 232.74 лв.
Спечели 119 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52340
Купи на изплащане
| Производител | Lamzu |
| Сензор тип | PixArt 3950 |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB Безжична Wireless |
| Чувствителност | 30000 DPI |
| Скорост на предаване | 8000 Hz |
| Брой бутони | 5 |
| Интерфейс свързване | 2.4G Wireless Nano Dongle USB |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | до 70 грама |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Лилав |
| Дължина на кабела | 180см |
| Тегло | 47 g |
| Системни изисквания | Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
