Кутии
Геймърска мишка Logitech G Pro 2 Lightspeed Wireless - 910-007295
127.00 €
/ 248.39 лв.
Спечели 127 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 53965
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 910-007295 |
| Сензор тип | HERO 2 |
| Ергономичност | За лява ръка За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB Безжична Wireless |
| Чувствителност | 44000 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 6 |
| Интерфейс свързване | 2.4G Wireless Nano Dongle USB |
| Батерия | Lithium rechargeable battery |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | от 70 до 100 грама |
| Подсветка | Да |
| Цвят | Черен |
| Размери | 125 x 63.50 x 40 мм |
| Тегло | 80 g |
| Системни изисквания | Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
