Кутии
Геймърска мишка Logitech G Pro X Superlight 2 - Black - 910-006630
168.00 €
/ 328.58 лв.
Спечели 168 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40786
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 910-006630 |
| Сензор тип | HERO 2 |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB Безжична Wireless |
| Чувствителност | 32000 DPI |
| Скорост на предаване | 8000 Hz |
| Брой бутони | 5 |
| Интерфейс свързване | 2.4G Wireless Nano Dongle USB |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | до 70 грама |
| Подсветка | Не |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Размери | 125 x 63.50 x 40 мм |
| Тегло | < 60 g |
| Системни изисквания | Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
