Кутии
Геймърска мишка Logitech G305 Blue Lightspeed Wireless
Купи на изплащане
HERO сензор
HERO сензорът от най-ново поколение предлага невероятно представяне и до 10 пъти по-добра енергийна ефективност, в сравнение с предните поколения. HERO е оптичен сензор с изключителна точност и чувствителност, която може да варира от 400 до 12 000 DPI.
LIGHTSPEED™ Wireless
Светкавично бързата LIGHTSPEED безжична технология гарантира игра без никакъв лаг. G305 предоставя изключителна точност и надеждност, с 1ms report rate, отговарящ на най-високото ниво състезателен гейминг.
Супер дълъг живот на батерията
Играйте на пълни обороти, без да се притеснявате за батерията. G305 може да се пoxвали с невероятните 250 часа работа на максимално представяне с 1ms report rate и в режим "Performance", само с една АА батерия. G305 разполага със светлинен индикатор за батерията, който почва да мига с червена светлина, за да ви информира, че остават 15% заряд. Може да удължите живота на батерията до 9 месеца, ако изберете режим "Endurance" през софтуера на Logitech. Режим "Endurance" работи с 8ms report rate.
Супер лека
G305 е проектирана да бъде супер лека, за още по-лесно и светкавично боравене с нея. "Безжична" не трябва да означава "тежка". G305 е олекотена гейминг мишка, която тежи едва 99 г благодарение на конструкцията си и супер ефективния начин, по който използва батерията си.
Преносимо удобство
Издръжливият и компактен дизайн, със специално място за съхранение на нано приемника, превръща G305 не просто в страхотна десктоп мишка, но и в такава, която можете да носите навсякъде с вашия лаптоп. Играйте с нея у дома или просто я сложете в раницата си заедно с гейминг лаптопа, за да играете навсякъде.
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | LOGITECH-MOUSE-G305-BL |
| Сензор тип | HERO 12K |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | Безжична Wireless |
| Чувствителност | 12000 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 6 |
| Интерфейс свързване | 2.4G Wireless Nano Dongle |
| Батерия | 1 х АА |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | от 70 до 100 грама |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Син |
| Други | HERO сензора и LIGHTSPEED технологията осигуряват изключителна ефективност, за да ви позволят да играете в продължение на 250 часа само с една AA батерия. Очаквайте около 9 месеца типична употреба при най-висока производителност, преди да се наложи да смените батерията си и не се безпокойте, G305 има индикаторна светлина, която ви напомня, че остава 15% батерия. |
| Размери | 116.6 x 62.15 x 38.2мм |
| Тегло | 99гр |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
