Кутии
Геймърска мишка Logitech G309 Lightspeed Wireless
84.00 €
/ 164.29 лв.
Спечели 84 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 51923
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Сензор тип | HERO 25K |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB Безжична Wireless |
| Чувствителност | 25 600 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 6 |
| Интерфейс свързване | 2.4G Wireless Nano Dongle USB |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | от 70 до 100 грама |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 86 g |
| Системни изисквания | Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
