Кутии
Геймърска мишка Logitech G502 Hero Black - 910-005470
89.00 €
/ 174.07 лв.
Спечели 89 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 22947
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 910-005470 |
| Сензор тип | HERO 25K |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB |
| Чувствителност | 25 600 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 11 |
| Интерфейс свързване | USB |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | над 100 грама |
| Подсветка | RGB |
| Цвят | Черен |
| Други | Избиране на чувствителността Механични микросуичове 50 млн. кликания живот на бутоните 32-битов ARM процесор Възможност за прецизна настройка на сензора посредством Logitech Gaming Software Гумирано покритие от двете страни Вградена памет за запаметяване на 5 игрални профила 1000Hz Report Rate 5 тежести по 3.6 грама за настройка на тегло LIGHTSYNC RGB |
| Дължина на кабела | 2.1 m |
| Тегло | 121g без кабела |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
