Кутии
Геймърска мишка Logitech G502 X LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse White - 910-006189
144.00 €
/ 281.64 лв.
Спечели 144 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 33117
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 910-006189 |
| Сензор тип | HERO 25K |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB Безжична Wireless |
| Чувствителност | 25 600 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 13 |
| Интерфейс свързване | 2.4G Wireless Nano Dongle |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | над 100 грама |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Бял |
| Размери | 131.4 x 41.1 x 79.2 mm |
| Тегло | 101.5 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
