Кутии
Геймърска мишка Logitech G502 X Оptical Gaming Mouse White - 910-006146
89.00 €
/ 174.07 лв.
Спечели 89 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32309
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 910-006146 |
| Сензор тип | Оптичен HERO 25K |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB |
| Чувствителност | 25 600 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 13 |
| Интерфейс свързване | USB |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | от 70 до 100 грама |
| Подсветка | RGB |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Бял |
| Други | 2 m |
| Размери | 131.4 x 41.1 x 79.2 mm |
| Тегло | 89g. |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
