Кутии
Геймърска мишка Logitech G502 X Plus Wireless RGB Gaming Mouse White - 910-006171
164.00 €
/ 320.76 лв.
Спечели 164 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 32007
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 910-006171 |
| Сензор тип | HERO 25K |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB Безжична Wireless |
| Чувствителност | 25 600 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 13 |
| Интерфейс свързване | Wireless USB |
| Батерия | Constant motion 120 hrs (37 hrs RGB on) |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | от 70 до 100 грама |
| Подсветка | RGB |
| Цвят | Бял |
| Размери | 131.4 x 41.1 x 79.2 mm |
| Тегло | 106гр |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
