Кутии
Геймърска мишка Razer DeathAdder V3 Pro Black Wireless Gaming Mouse Focus Pro 30K - RZ01-04630100-R3G1
155.00 €
/ 303.15 лв.
Спечели 155 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 42488
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Продуктов код | RZ01-04630100-R3G1 |
| Сензор тип | Оптичен Focus Pro 30K Optical Sensor |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB Безжична Wireless Razer HyperSpeed Wireless |
| Чувствителност | 30000 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 5 |
| Интерфейс свързване | 2.4G Wireless Nano Dongle USB |
| Батерия | Up to 90 hours (constant motion at 1000Hz) Up to 24 hours (constant motion at 4000Hz) when on HyperPolling Wireless Dongle (sold separately) |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | до 70 грама |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Други | Razer DeathAdder V3 Pro Wireless USB dongle + USB dongle adapter Type A to Type C Speedflex cable Razer Mouse Grip Tape Important Product Information Guide |
| Дължина на кабела | Speedflex Charging Cable USB Type C |
| Размери | 128 x 68 x 44 mm |
| Тегло | 63 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
