Кутии
Геймърска мишка Razer DeathAdder V3 Pro White Edition Wireless Gaming Mouse - RZ01-04630200-R3G1
155.00 €
/ 303.15 лв.
Спечели 155 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 36128
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Продуктов код | RZ01-04630200-R3G1 |
| Сензор тип | Оптичен Focus Pro 30K Optical Sensor |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | С кабел USB |
| Чувствителност | 30000 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 5 |
| Интерфейс свързване | Wireless Razer HyperSpeed Wireless |
| Батерия | Up to 90 hours (constant motion at 1000Hz), |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | до 70 грама |
| Цвят | Бял |
| Други | Wireless USB dongle + USB dongle adapter, Type A to Type C Speedflex cable |
| Размери | 128 x 68 x 44 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
