Кутии
Геймърска мишка Razer Orochi V2 Pink Wireless - RZ01-03731200-R3G1
82.00 €
/ 160.38 лв.
Спечели 82 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 42745
Купи на изплащане
| Производител | RAZER |
| Продуктов код | RZ01-03731200-R3G1 |
| Сензор тип | Оптичен Razer 5G Advanced 18K DPI Optical Sensor |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Свързване | Безжична Wireless |
| Чувствителност | 19000 DPI |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Брой бутони | 6 |
| Интерфейс свързване | Wireless |
| Батерия | Up to 425 hours (2.4Ghz), 950 hours (BLE) with included AA battery |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло на мишката | до 70 грама |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Розов |
| Други | Switch Lifecycle: 60 Million Clicks, 2nd-gen Razer Mechanical Mouse Switches |
| Размери | 108 x 62.6 x 38.5 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Геймърска |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
