Кутии
Геймърски безжични слушалки с микрофон Corsair VOID MAX v2 - Carbon
133.00 €
/ 260.13 лв.
Спечели 133 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 68208
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CA-9011388-WW |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Тип слушалка | Над ухото (Over-Ear) |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Геймърски |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Микрофон | Да |
| 7.1 виртуален съраунд | Да |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Обхват на работа(m) | 15 |
| Батерия | До 70 часа battery life на 2.4GHz wireless, До 130 часа на Bluetooth mode |
| Тегло | 300гр |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 |
| Тип | Безжични слушалки |
| Микрофон чувствителност | -40 ± 3dB |
| Честотна лента (микрофон) | 100Hz - 8kHz |
| Импеданс | 32 ohm |
| Цвят | Черен |
| Осветление RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
