Кутии
Геймърски пад LORGAR Legacer 755 LRG-CMP755, 500x420x3mm
17.00 €
/ 33.25 лв.
Спечели 17 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 41441
Купи на изплащане
- 500 mm x 420 mm x 3 mm;
- Ултраплъзгаща се повърхност;
- Двойно зашити ръбове;
- Превъзходна противоплъзгаща гумена основа;
- Изключително издръжлив материал;
- Водоустойчиво покритие;
- Оптимизиран за всички чувствителност и сензори на мишката;
| Производител | LORGAR |
| Продуктов код | LRG-CMP755 |
| Тип аксесоар | Гейминг |
| Тип на повърхноста | За контрол За скорост |
| Повърхност | Найлон |
| Основа | Гумирана |
| Подсветка | Не |
| Други | Оптимизиран за всички чувствителност и сензори на мишката |
| Цвят | Черен |
| Размери (мм) | 500 x 420 mm |
| Дебелина (мм) | 3 mm |
| Тегло | 0.457 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!