Кутии
Геймърски пад LORGAR Main 133 LRG-GMP133, 360x300x3mm
8.00 €
/ 15.65 лв.
Спечели 8 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 41450
Купи на изплащане
- 360мм х 300мм х 3мм;
- Повърхност за висока скорост;
- Обработени ръбове;
- Превъзходна гумирана основа против приплъзване;
- Оптимизирано за всички чувствителности и сензори на мишката;
| Производител | LORGAR |
| Продуктов код | LRG-GMP133 |
| Тип аксесоар | Гейминг |
| Тип на повърхноста | За скорост |
| Повърхност | Мултиспандекс |
| Основа | Гумирана |
| Подсветка | Не |
| Други | Оптимизиран за всички чувствителност и сензори на мишката |
| Цвят | Многоцветен |
| Размери (мм) | 360 x 300 x 3 mm |
| Дебелина (мм) | 3 mm |
| Тегло | 0.2 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!