Кутии
Геймърски пад LORGAR Main 315 LRG-GMP315, 500x420x3mm
12.00 €
/ 23.47 лв.
Спечели 12 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 41446
Купи на изплащане
- 500мм х 420мм х 3мм;
- Повърхност за висока скорост;
- Двойно шити ръбове;
- Превъзходна гумирана основа против приплъзване;
- Оптимизирано за всички чувствителности и сензори на мишката;
| Производител | LORGAR |
| Продуктов код | LRG-GMP315 |
| Тип аксесоар | Гейминг |
| Тип на повърхноста | За скорост |
| Повърхност | Мултиспандекс |
| Основа | Гумирана |
| Подсветка | Не |
| Размери (мм) | 500 x 420 mm |
| Дебелина (мм) | 3 mm |
| Тегло | 0.39 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!