Кутии
Геймърски пад LORGAR Main 323 LRG-GMP323, 360x300x3mm
8.00 €
/ 15.65 лв.
Спечели 8 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 41447
Купи на изплащане
- 360мм х 300мм х 3мм;
- Повърхност за прецизен контрол;
- Двойно шити ръбове;
- Превъзходна гумирана основа против приплъзване;
- Оптимизирано за всички чувствителности и сензори на мишката;
| Производител | LORGAR |
| Продуктов код | LRG-GMP323 |
| Тип аксесоар | Гейминг |
| Тип на повърхноста | За скорост |
| Повърхност | Жакард |
| Основа | Гумирана |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери (мм) | 360 x 300 x 3 mm |
| Дебелина (мм) | 3 mm |
| Тегло | 0.21 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!