Кутии
Кабел Kolink ARGB 1-4 Сплитер - 30 cm
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45518
Купи на изплащане
| Производител | Kolink |
| Продуктов код | ZUAD-1474 |
| Тип | RGB контролер |
| Приложение | RGB осветление |
| Конектор | 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Размер по стандарт | 30 mm |
| Контрол на вентилатори | 4 |
| Волтаж | 5 V |
| Размер [mm] | 300 мм |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!