Кутии
Клавиатура CHERRY G84-4100 Black
81.00 €
/ 158.42 лв.
Спечели 81 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18220
| Производител | CHERRY |
| Продуктов код | G84-4100 |
| Предназначение | Стандартна |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Размер по стандарт | 75% |
| Структура на бутоните | Средно високи |
| Медийни бутони | Не |
| LED подсветка | Не |
| Комплект | Не |
| Кирилизирана | Не |
| Кабел | 1.75 m |
| Размери | 282 x 132 x 26 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 500 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
