Кутии
Клавиатура CHERRY G84-4400 Trackball Black
132.00 €
/ 258.17 лв.
Спечели 132 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 16226
| Производител | CHERRY |
| Продуктов код | G84-4400 |
| Предназначение | Стандартна |
| Тип клавиатура | Механична |
| Свързване | С кабел USB |
| Брой клавиши | 83 |
| Размер по стандарт | 75% |
| Структура на бутоните | Ниско профилни |
| Интерфейс мишка | USB |
| Медийни бутони | Не |
| LED подсветка | Не |
| Комплект | Не |
| Системни изисквания | Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 |
| Кирилизирана | Не |
| Други | Trackball |
| Кабел | 1.75 m |
| Размери | 370 x 139 x 19.6 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 570 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
