Кутии
Микрофон Elgato Wave 3 Black - 10MAB9901
169.00 €
/ 330.54 лв.
Спечели 169 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19835
Качественото съдържание изисква и отличен звук. Нуждаете се от микрофон със студийно ниво на звука, който може да се включи директно към вашата система, и миксер, за да смесите аудио източниците си с лекота. То Elgato Wave: 3 e цялостното решение за вас.
| Производител | ELGATO |
| Продуктов код | 10MAB9901 |
| Приложение | Гейминг Универсални |
| Съвместимост | PC |
| Дължина кабел | 2.5 м |
| Чувствителност | -25 dB |
| Употреба | Домашна употреба |
| Импеданс | 16 Ω |
| Звуков сигнал | Глас |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Цвят | Черен |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Честотен диапазон | 70 Hz - 20 KHz |
| Предназначен за | Пряко предаване Геймъри Компютър Лаптоп |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип продукт | Микрофон |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
