Кутии
Микрофон LORGAR Soner 313 LRG-CMT313 Gaming Microphone USB Black
Купи на изплащане
USB микрофонът Soner 313 е семпъл и достъпен начин да получиш референтна честота от 48 kHz при 16 бита.
Микрофонът има кардиоидна полярна схема, осигуряваща ясно предаване на гласа благодарение на шумопотискането на външни звуци и шумове. Чувствителността на устройството е приблизително 40 децибела (dB), а работният честотен диапазон е от 80 Hz до 17 kHz. Силата и качеството на звука се регулират лесно поради удобното разположение на контролерите.
Стойката на микрофона е стабилна и позволява бързо да позиционираш микрофона под желания ъгъл. За връзка се използва отделящ се 2,5-метров USB кабел с конектори в двата края. Устройството не изисква допълнителен софтуер или специални умения - достатъчно е да свържеш микрофона към USB входа на твоя компютър и да започнеш да говориш.
Дизайнът на долната част на устройството му позволява да се използва с допълнителни пантографи и стативи.
Най-доброто решение за комфортна игра и работа!
| Производител | LORGAR |
| Продуктов код | LRG-CMT313 |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Дължина кабел | 2.5 м |
| Чувствителност | -40 ± 3dB |
| Употреба | Професионална Домашна употреба |
| Звуков сигнал | Глас |
| LED подсветка | Не |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Цвят | Черен |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Честотен диапазон | 80 Hz - 17 kHz |
| Предназначен за | Пряко предаване Геймъри Компютър Лаптоп |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери | 158.2 x 47.4 x 48.1 mm |
| Тегло | 0.243 кг |
| Екстри | Висококачествен звук Plug & Play Съвместим с macOS, Windows, Android и PlayStation Поддържа Discord, OBS, FL Studio, Skype и др. Кардиоидна полярна схема Солиден метален дизайн Въртящ се регулатор за сила на звука Въртящ се регулатор за ехото 2,5-метров USB кабел тип A-мъжки към тип B-мъжки Включен статив |