Кутии
Микрофон LORGAR Voicer 721 LRG-CMT721 Gaming Microphone USB Type-C Black
Купи на изплащане
Искаш ли твоите гейминг стриймове и записи да звучат по-добре?
Voicer 721 е създаден специално за геймъри! Той осигурява референтно качество на предаване на гласа с честота 48 kHz и 16 бита. В допълнение, микрофонът има кардиоидна полярна схема, осигуряваща ясно предаване на гласа, благодарение на потискането на външни звуци и шумове.
Чувствителността на устройството е приблизително 40 децибела (dB), а работният честотен диапазон е от 50 Hz до 18 kHz.
Регулирането на силата и качеството на звука е лесно и удобно. Plug & Play технологията предлага всичко, от което се нуждаеш за бърза настройка и работа: 2-метров USB-C кабел, стойка, удароустойчиво рамо и монтажни аксесоари.
Удароустойчивото рамо, капачето против вятър, изработено от пяна, и поп филтърът подобряват значително качеството на звукозапис, защото успешно блокират външния шум и вибрациите.
Стойката е изключително стабилна и позволява бързо позициониране на микрофона под желания ъгъл. Микрофонът е съвместим с повечето популярни програми и не изисква допълнителен софтуер или специални умения за използване.
| Производител | LORGAR |
| Продуктов код | LRG-CMT721 |
| Приложение | Гейминг |
| Съвместимост | PC |
| Дължина кабел | 2.0 м |
| Чувствителност | -40 ± 3dB |
| Употреба | Професионална Домашна употреба |
| Звуков сигнал | Глас |
| LED подсветка | Не |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Цвят | Черен |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Честотен диапазон | 50 Hz - 18 kHz |
| Предназначен за | Пряко предаване Геймъри Компютър Лаптоп |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размери | 154.6 x 56.1 x 49 mm |
| Тегло | 0.717 кг |
| Екстри | Професионален звук Plug & Play Кардиоидна полярна схема Включен статив Никелирана диафрагма Контрол на звука Бутон за изключване на звука с LED индикатор 360° ротация и 180° наклон 3,5 мм жак за слушалки Съвместим с Mac, Windows, Android и PlayStation Поддържа Discord, OBS, FL Studio, Skype и др. |
