Кутии
Мишка Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Mouse Wireless 2.4Ghz - 910-005448
119.00 €
/ 232.74 лв.
Спечели 119 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 27456
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 910-005448 |
| Тип | Вертикална |
| Свързване | Безжична Wireless |
| Сензор тип | Оптичен |
| Чувствителност | 1000 DPI 1600 DPI |
| Брой бутони | 4 |
| Интерфейс свързване | Wireless |
| Ергономичност | За дясна ръка |
| Технология | Безжична |
| Приемник | USB |
| Безжична | 2.40 GHz |
| Интерфейс | Wireless |
| Тегло на мишката | от 70 до 100 грама |
| Батерия | Rechargeable Li-Po battery (240 mAh) |
| Системни изисквания | Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Цвят | Сив |
| Размери (мм) | 120 x 79 x 78.5 mm |
| Тегло (кг) | 135 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
