Кутии
Настолен микрофон AverMedia VERSATI Go - AM310G2
76.00 €
/ 148.64 лв.
Спечели 76 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50418
| Производител | AVerMedia |
| Дължина кабел | 3 м |
| Чувствителност | -38 dB |
| Употреба | Домашна употреба |
| Импеданс | 16 Ω |
| Звуков сигнал | Глас |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Цвят | Черен |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Свързване | С кабел |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
