Кутии
Настолен микрофон Logitech Blue YETI - Silver - 988-000103
153.00 €
/ 299.24 лв.
Спечели 153 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 42116
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Приложение | Гейминг Мобилни устройства |
| Съвместимост | PC |
| Дължина кабел | 2.0 м |
| Чувствителност | 120dB |
| Употреба | Домашна употреба |
| Импеданс | 16 Ω |
| Звуков сигнал | Глас |
| LED подсветка | Не |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Цвят | Сив |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Предназначен за | PC Пряко предаване Геймъри |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина (Bit Depth) | 16 |
| Плътност (Sample Rate) | 48kHz |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
