Кутии
Озвучителна система Creative SBS E2900, 2.1, Bluetooth говорители, Черен
97.00 €
/ 189.72 лв.
Спечели 97 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20255
| Производител | CREATIVE |
| Тип тонколонка | Безжична/блутут/ |
| Система | 2.1 |
| Сателити | 2 |
| Честотна лента | 50Hz - 20kHz |
| Мощност сателит RMS (W) | 15 |
| Субуфер | 30 W |
| Усилвател | Вграден |
| Деформации (dB) | 75 |
| Bluetooth профил | A2DP |
| Интерфейс | 3.5mm стерео жак Bluetooth |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно | IR remote |
| Мощност RMS | 60 W |
| Мощност RMS | 60 W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
