Кутии
Процесор AMD EPYC 9734 Tray - 100-000001235
3231.00 €
/ 6319.29 лв.
Спечели 3 231 точки с тази покупка
С поръчка
Код: 58212
Купи на изплащане
Попитай за наличност!
| Производител | AMD |
| Продуктов код | 100-000001235 |
| CPU сокет | SP5 |
| Серия процесори | AMD Epyc |
| Физически ядра | 112 |
| Логически ядра (Нишки) | 224 |
| Честота (MHz) | 2.2 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 3.0 GHz |
| Кеш памет (MB) | 256 MB |
| Поддържана памет | DDR5 - 4800MHz |
| TDP (W) | 400 W |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Не |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор | EPYC |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
