Кутии
Процесор Intel Core i9-14900KS Box - BX8071514900KS
798.00 €
/ 1560.75 лв.
Спечели 798 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46572
Купи на изплащане
Intel CPU Desktop Core i9-14900KS (up to 6.20 GHz, 36MB, LGA1700) box
| Производител | Intel |
| Продуктов код | BX8071514900KS |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Серия процесори | Intel Core i9 |
| Физически ядра | 24 |
| Логически ядра (Нишки) | 32 |
| Честота (MHz) | 3.2 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 6.2 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 10nm |
| Кеш памет (MB) | 36 MB |
| Поддържана памет | DDR4 - 3200MHz DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 150 - 253 W |
| Вградена графика (iGPU) | Intel UHD Graphics 770 |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор | 14-то поколение |
| Име на ядро | Raptor Lake |
| Тип пакет | Box |
| Гаранция | 36 месеца + 24 месеца допълнително |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
