Кутии
Процесор Intel Core Ultra 5 245K - BX80768245K
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Купи на изплащане
Производителността, която желаете, с ефективността, от която се нуждаете. Получете легендарна игрова производителност с новоразвити ядра, които осигуряват ултра-гладък и отзивчив геймплей.
Станете ултра-ефективни с настолни процесори Core Ultra, които подобряват както производителността, така и ефективността. Осигурете ултра-гладък, отзивчив геймплей, докато вашият компютър работи по-хладно, по-тихо и по-бързо. Идеални за геймърите, които търсят висока производителност без жертване на ефективността, тези процесори предоставят необходимата мощност за най-изискващите задачи.
Отключете отлично представяне при стрийминг и игри с AI PC, базиран на процесор Intel Core Ultra. Прехвърлете задачи на AI — като премахване на фон, оптимизация на звука и автоматично кадриране — на NPU, осигурявайки безпроблемно стрийминг и игри.
| Производител | Intel |
| Продуктов код | BX80768245K |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 5 |
| Физически ядра | 14 (6P +8E cores) |
| Логически ядра (Нишки) | 14 |
| Честота (MHz) | 3.6 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.2 GHz |
| Кеш памет (MB) | 24 MB |
| Поддържана памет | DDR5 - up to 6400 MHz |
| TDP (W) | 125W / 159W (PL1/PL2) |
| Вградена графика (iGPU) | Intel Graphics |
| Отключен множител | Да |
| NPU | Intel AI Boost |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор | 2-ро поколение Intel Ultra |
| Име на ядро | Arrow Lake |
| Тип пакет | Box |
| Гаранция | 36 месеца |
