Кутии
SSD Диск Verbatim Vi5000 500GB PCIe NVMe M.2 Gen4x4
144.00 €
/ 281.64 лв.
Спечели 144 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62845
| Производител | Verbatim |
| Продуктов код | 31825 |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 512GB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 5000MB/s |
| Скорост при запис | до 2500MB/s |
| Тип памет | V-NAND |
| Цвят | Черен |
| Размер | 80.0 x 22.0 x 2.3 mm |
| Тегло | 6.5 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
