Кутии
Тонколони Logitech Z623, 2.1, 200W, Черен
191.00 €
/ 373.56 лв.
Спечели 191 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31786
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Тип тонколонка | Мултимедийни тонколони |
| Система | 2.1 |
| Сателити | 2 |
| Честотна лента | 55Hz - 20kHz |
| Усилвател | Вграден |
| Интерфейс | 2 x Чинч 3.5mm стерео жак |
| Мощност RMS | 200 W |
| Мощност RMS | 200 W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
