Кутии
Твърд диск Seagate SkyHawk AI 24TB 3.5" 7200rpm 512MB SATA3 6Gb/s - ST24000VE002
1262.00 €
/ 2468.26 лв.
Спечели 1 262 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 50390
Купи на изплащане
Проектиран за работа 24/7, този диск SkyHawk AI поддържа до 64 HD камери и 32 допълнителни AI потока, благодарение на технологията Seagate ImagePerfect AI, осигуряваща нулева загуба на кадри с висока надеждност. С капацитет за съхранение от 24TB и 3.5" форм фактор, плюс интерфейс SATA III 6 GB/s, кеш от 512MB и скорост на въртене 7200 rpm, получавате непрекъснати трансфери на данни със скорост до 285 MB/s. Надеждността на данните е допълнително подобрена с 600,000 цикъла на натоварване/разтоварване, 2.5 милиона часа средно време между откази (MTBF) и 1 на 10^15 необратими грешки при четене на битове.
| Производител | Seagate |
| Продуктов код | ST24000VE002 |
| Тип хард диск | Наблюдение |
| Форм фактор | 3.5" |
| Капацитет | 24GB |
| Скорост на трансфер SATA | up to 285 MB/s |
| Скорост (RPM) | 7200 rpm |
| Кеш памет (MB) | 512 |
| Интерфейс SATA | SATA 6 Gb/s |
| MTBF (часове за функциониране) | 2.5-million hour MTBF |
| Други | 600,000 load/unload cycles |
| Разположение на устройството | Вътрешен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Rescue Data Recovery | Yes Rescue Data Recovery Services |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
