Кутии
Уеб камера Logitech MX Brio B2C Pale Grey - 960-001554
227.00 €
/ 443.97 лв.
Спечели 227 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 65776
Купи на изплащане
| Производител | Logitech |
| Продуктов код | 960-001554 |
| Съвместимост | PC |
| Фото резолюция (пиксели) | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Микрофон | Dual Beamforming Microphone |
| Фокус тип | Ауто фокус |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Размери | 98 x 36 x 44 mm (without clip) |
| Други | 137 g (without clip) |
| Цвят | Сив |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дизайн | Detachable universal mounting clip: Fits laptops, LCD displays, or monitors |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
