Кутии
USB памет Kingston 512GB 220MB/s Metal USB 3.2 Gen 1 DataTraveler SE9 G3 - DTSE9G3/256GB
92.00 €
/ 179.94 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45680
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | DTSE9G3/512GB |
| Капацитет (GB) | 512 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Трансфер при четене (MB/s) | 220 |
| Трансфер при запис (MB/s) | 100 |
| ТИП | Флашка |
| Тегло | 0.005 kg |
| Цвят | Златист |
| Размери | 39 x 12.2 x 4.6 mm |
| Гаранция | 60 месеца |
| OS | Съвместимост с Mac OS, Съвместимост с Windows, Съвместимост с Linux |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
