Кутии
USB памет Kingston 64GB DataTraveler Exodia M slider cap USB 3.2 Gen 2 Blue
10.00 €
/ 19.56 лв.
Спечели 10 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31046
Купи на изплащане
| Производител | Kingston |
| Продуктов код | DTXM/64GB |
| Капацитет (GB) | 64 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Други | Pen Cap Design, Key Chain Hole |
| Цвят | Син |
| Размери | 67.4 x 11.6 x 21.8 mm |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!